Home Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ
Vítejte na stránkách Vydavatelství MAC, spol. s r.o.

Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Počátkem roku 2009 zahájilo naše vydavtelství vydávání prvního z řady připravovaných oborových periodik, magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ (první tři čísla vyšla pod názvem ÚKLID PLUS).
Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, oborové periodikum o úklidu a pro úklid, je spojovacím můstkem mezi těmi, kteří na jedné straně na profesionální úrovni úklid, praní a čištění vykonávají, materiálně zabezpečují a zprostředkovávají, a na straně druhé těmi, kteří jejich služby využívají. V pestrém, vyváženě odborném stejně jako čtivém obsahu přináší informace o dění, novinkách, produktech a především kvalitních a ověřených službách v tomto oboru. Prostřednictvím jeho stránek jsou tyto informace poskytovány jednoznačně vyčleněné cílové skupině potenciálních odběratelů služeb. Jejich rozsáhlá databáze zahrnuje příslušný rozhodovací management širokého spektra společností, firem, institucí a úřadů v celé republice, které se bez služeb profesionálních úklidových firem již neobejdou. Odbornost a profesionalitu obsahu garantuje úzká spolupráce magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ s Českou asociaci úklidu a čištění.
Stránky magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ a jejich specializované rubriky jsou pro každého otevřené. Rozhodnutí, jakým způsobem do nich vstoupit, již ponecháváme pouze na vás. Stoprocentně však platí, že jako spolupracovníci, klienti i čtenáři magazínu jste vždy vítáni.
Podrobnosti o magazínu, ukázky z jednotlivých čísel, archiv vydaných čísel a další informace včetně objednávkového formuláře můžete najít na internetových stránkách magazínu.


Vydavatelství MAC, spol. s r.o., Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Tel: +420 226 218 860, E-mail: info@vydamac.cz