Home Diety pro nejčastější choroby
Vítejte na stránkách Vydavatelství MAC, spol. s r.o.

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Diety pro nejčastější choroby - recepty, rady lékaře

V rámci edice Diety pro nejčastější choroby bylo vydáno již více než 40 titulů. V seznamu nemocí v levé části obrazovky jistě najdete i tu, která trápí Vás nebo Vaše blízké. Na následujících stránkách potom můžete získat základní informace o této chorobě, spolu s ukázkou doporučené diety. Formou diskuse se zde můžete s podobně postiženými podělit o své zkušenosti, dozvědět se nové informace, případně nám sdělit své dotazy a připomínky. Podrobné informace k jednotlivým chorobám najdete potom v našich brožurách. V nich v úvodním slově lékař specialista odpovídá na nejčastější otázky pacientů na příčiny onemocnění a jeho příznaky, seznamuje s prevencí a způsobem léčby a s vlivem životosprávy na průběh nemoci a v době rekonvalescence. Každá z brožur dále obsahuje asi 50 receptů na teplá i studená jídla vhodná při tomto onemocnění. Jednotlivé brožury si můžete objednat v našem Internetovém knihkupectví, případně zakoupit u knihkupců nebo ve vybraných lékárnách.

Základní řada

Brožury jsou určeny pro první seznámení pacienta s diagnostikovanou chorobou. Lékař specialista informuje pacienta o možných příčinách onemocnění a jeho příznacích, o prevenci a způsobech léčby a dále o vlivu životosprávy na průběh nemoci i v době rekonvalescence. Následuje asi 50 receptů na teplá i studená jídla vhodná při tomto onemocnění.

Seznam titulů

Rozšiřující řada II

Brožura je určena pro nemocné v době stabilizace onemocnění. Přináší další recepty na teplá i studená jídla vhodná při tomto onemocnění a přispívá tak jak k obohacení jejich jídelníčku, tak k udržování správné životosprávy a předcházení akutnímu stavu onemocnění.

Seznam titulů

Světové kuchyně v redukční variantě

Brožury přinášejí řadu receptů a variant na rozmanitá, teplá, studená a především nízkokalorická jídla čerpající z  celosvětově oblíbených národních kuchyní.

Seznam titulůVydavatelství MAC, spol. s r.o., Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Tel: +420 226 218 860, E-mail: info@vydamac.cz