Home Katalog produkce
Vítejte na stránkách Vydavatelství MAC, spol. s r.o.

Katalog produkce

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Od zahájení nakladatelské činnosti bylo vydáno v produkci nakladatelství přes 100 titulů. V katalogu jsou uvedeny pouze ty z nich, které jsou aktuálně v prodeji, ať již v podobě původních nebo dalších vydání. Tituly jsou roztříděny podle tématických okruhů. Na dalších stránkách se můžete ve stručnosti seznámit se základními informacemi o jednotlivých titulech. V případě zájmu můžete vstoupit přímo do našeho internetového knihkupectví a titul který Vás zajímá si objednat.

Tématické okruhy vydaných publikací:

Samostatnou položkou katalogu je edice  Diety pro nejčastější choroby - recepty, rady lékaře, v níž vylo vydáno již více než 40 titulů.  Na této stránce je uveden nejen seznam všech  titulů vydaných v edici, ale i seznam chorob, ke kterým byly tituly vydány. Máte zde možnost seznámit se s krátkými ukázkami z jednotlivých brožur a v případě zájmu i vstoupit přímo do našeho internetového knihkupectví a titul který Vás zajímá si objednat.

Vydavatelství MAC, spol. s r.o., Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Tel: +420 226 218 860, E-mail: info@vydamac.cz