Home O nás
Vítejte na stránkách Vydavatelství MAC, spol. s r.o.

O nás

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Společnost Vydavatelství MAC, spol. s r.o. byla založena v roce 2004, původně jako dceřiná společnost polygrafické firmy Sdružení MAC, spol. s r.o., s cílem převzít a dále rozvíjet nakladatelskou a vydavatelskou činnost, které se mateřská společnost věnovala již od roku 1994. Společnost se postupem doby vyprofilovala především jako nakladatel zdravotnické a hobby literatury a kalendářů, vydavatel oborových časopisů a jako poskytovatel vydavatelsko-nakladatelského servisu pro další vydavatele novin, časopisů, knih i jednotlivé autory. Ve svém internetovém knihkupectví nabízíme kompletní sortiment vlastní produkce, především úplnou nabídku edice Diety pro nejčastější choroby - recepty, rady lékaře, ale i knihy a časopisy našich obchodních partnerů.

Vlastní ediční činnost je zaměřena především na vydávání původních autorských publikací. Vydavatelům knih a časopisů poskytujeme nejen redakční a korektorské služby, ale i zajištění kompletní zakázkové výroby celého titulu. Pro periodika zajišťujeme kromě výrobního servisu též správu předplatitelského kmene, výběr předplatného, distribuci prodejcům a předplatitelům a účetní služby včetně zpracování mezd a autorských honorářů.

V rámci tiskového servisu nabízíme kompletní zajištění výroby všech druhů tiskovin, jako jsou vizitky, letáky a tiskopisy, reklamní a propagační tiskoviny, brožury a publikace, a to od redakční přípravy a grafického návrhu, až po tisk a knihařské zpracování. Součástí nabídky je i příprava, potisk a duplikace CD a DVD nosičů.

Samostatnou součástí společnosti je Účetní kancelář Účto2MM, která poskytuje komplexní služby při vedení účetní, mzdové a personální agendy a daní, pro právnické i fyzické osoby, včetně lékařů, zdravotnických zařízení a příspěvkových organizací. Pro své klienty nabízí též účetní a organizační poradenství a služby při zavádění ekonomických informačních systémů.


Vydavatelství MAC, spol. s r.o., Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Tel: +420 226 218 860, E-mail: info@vydamac.cz